середа, 24 жовтня 2018 р.

Flashmob #QuickMinds

#QuickMinds
OЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Нарешті підручники у школі! Щасливі першачки! Задоволені вчителі! 1-A class
#QuickMinds #NUS


Особливості викладання англійської мови в початковій школі

ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3
 18.10.2018 року, на базі нашого навчального закладу відбулося перше заняття обласного майстер-класу на тему "Особливості викладання англійської мови в початковій школі". 
Ткач Тетяна Миколаївна, Дяченко Людмила Миколаївна, Поночовна Ольга Віталіївна ділилися досвідом роботи з даної теми. Учасники майстер-класу ознайомилися з введенням до планування уроку з англійської мови та безпосередньо його плануванням. Практичні поради, ігри та активності допоможуть учасникам майстер-класу проводити уроки ефективно, креативно та сучасно.










Lesson planning master class

Kyiv region Master class
Young learners. Lesson planning
Thanks to all participants for being active, energetic and open minded!







Games with flashcards

Флеш-карты — интересный и эффективный способ для запоминания любой информации. В изучении иностранных языков они особенно ценны, так как отлично работают в изучении лексики и построении визуальных образов.
Карточки можно изготавливать самостоятельно. Требования простые: карточки должны быть одинакового размера и не должны просвечивать. Карточки можно ламинировать, тогда они прослужат вам дольше.
ПЕРЕГОНКИ
Материалы: фишки для настольных игр (можно попросить детей принести свои любимые), игральный кубик
Шаг 1. Сделайте из карточек “змейку”. Определите старт и финиш. Между карточками организуйте пункты “пропусти ход”. Попросите всех поставить фишки на старт.
Шаг 2. Первый игрок бросает кости и передвигает свою фишку по “змейке”. Ученик должен назвать то слово, которое изображает карточка, на которой он остановился. Если ученик не называет слово, то возвращается на карточку, с которой начал.  
Победителем становится участник, который первым пришел к финишу.
КАРТОЧКИ-НЕВИДИМКИ
В эту игру можно играть как с дошкольниками (используя картинки), так и с детьми младших, средних и старших классов (используя слова вместо картинок).
Шаг 1. Приклейте или прикрепите с помощью магнита 10 карточек на доску. Обрисуйте их маркером — сделайте своеобразную сетку.
Шаг 2. Указывайте маркером на слова и просите учеников их называть.
Шаг 3. Постепенно начинайте убирать карточки с доски, но продолжайте указывать на пустые места, где раньше находились карточки.
Через некоторое время у вас не должно остаться карточек на доске — только нарисованная сетка. Продолжайте проводить опрос, пока ученики не восстановят в памяти все слова.
Вы будете удивлены, насколько мощно работает визуальный способ запоминания информации.
Если у вас очень сильный класс, вызовите учеников и попросите их по очереди написать слова на доске в том же порядке, в каком там находились карточки.
ПОВТОРЯЕМ СЛОВА
Очень классно, если весь пройденный вокабуляр есть у вас на карточках. Тогда вам будет удобнее изучать и повторять слова со своими учениками,
Итак, поскольку flash значит “блеснуть”, примерно это мы и попробуем воплотить в этой игре. Все просто: учитель очень быстро сменяет карточки и при каждой смене называет имя ученика, который должен назвать слово или его перевод.
НАЙДИ ПАРУ
Материалы: 2 набора одинаковых карточек
Шаг 1. Переверните все карты лицевой стороной вниз. Перемешайте.
Шаг 2. Ученикам нужно найти как можно больше пар: первый игрок открывает две карточки, если изображение на них разное — он кладет их обратно.
В этой время все стараются запомнить, где находится какая картинка. Следующие игроки повторяют то же действие — если карточки совпадают, то игрок забирает себе эту пару картинок и ходит еще один раз.
Чтобы превратить эту игры в языковую, просите учеников называть то, что изображено на каждой открытой карточке. Постоянное повторение одних и тех же слов поможет новой лексике отпечататься в памяти у ваших учеников.
Победитель — тот, у кого будет больше всего карточек.
GRAMMAR DRILLING
С помощью флеш-карточек можно также усваивать грамматические конструкции.
Вы можете наперед закрепить за всеми карточками определенные конструкции, либо называть их непосредственно во время игры.
Шаг 1. Разделите класс на две команды. Ученики становятся в шеренгу.
Шаг 2. Первым участникам команд вы даете одинаковые карточки и называете конструкцию. Например, “What is he doing?” Первые игроки  в шеренге отвечают “He is playing football”.
Шаг 3. Первый участник поворачивается к следующему с тем же вопросом, на который он должен получить правильный ответ.
Как только команда закончила “дрилить” одну конструкцию, дайте игрокам следующую карту. Продолжайте, пока не закончатся карточки.
WHAT’S MISSING?
Эта игра хорошо развивает память, а еще в нее просто весело играть как ученикам, так и учителю.
Шаг 1.  Разложите перед учениками четыре флэшкарты. Попросите их закрыть глаза.
Шаг 2.  Уберите одну карточку и попросите открыть глаза.
Шаг 3. Спросите “What’s missing?”. Первый, кто отгадал, зарабатывает балл.
Сыграйте еще 10-15 раз и определите победителя по количеству очков.   
Эти простые игры помогут вашим ученикам намертво закрепить лексику и даже некоторые грамматические конструкции.
http://www.teachaholic.pro/6-detskix-igr-s-ispolzovaniem-flashcards/

Make a paper lion

Art and Craft at an English lesson
2-A class
Make a paper lion






Master class

ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3
23.10.2018 року, на базі нашого навчального закладу відбулася друга хвиля першого заняття обласного майстер-класу на тему "Особливості викладання англійської мови в початковій школі". 
Ткач Тетяна Миколаївна, Дяченко Людмила Миколаївна, Поночовна Ольга Віталіївна ділилися досвідом роботи з даної теми. Учасники майстер-класу ознайомилися з введенням до планування уроку з англійської мови та безпосередньо його плануванням. Практичні поради, ігри та активності допоможуть учасникам майстер-класу проводити уроки ефективно, креативно та сучасно.








Kyiv region Master class

Kyiv region Master class
Young learners. Lesson planning
Second meeting. First session
Thanks to all participants for being active, energetic and open minded!



понеділок, 15 жовтня 2018 р.

#QuickMinds

#QuickMinds
OЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Нарешті підручники у школі! Щасливі першачки! Задоволені вчителі!
#QuickMinds
#NUS

Simon says ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=741937896142729&set=gm.247537599228944&type=3&theater

Six exercises to unite kids

Цікаві та прості вправи, які допоможуть вам об’єднати учнів та учениць.
В ідеальному світі стосунки між учнями та ученицями у школі чудові – всі товаришують з усіма, а непорозумінь навіть не може бути. Але у реальності дітям потрібен час для того, щоб пристосуватися одне до одного та порозумітися. Особливо – якщо вони до цього не вчилися разом або ж якщо у колективі з’явилися новенькі. До того ж навіть у сформованих класних колективах не завжди всі школярі та школярки розуміють, що вони – єдина команда. Створити сприятливу атмосферу допоможуть спеціальні тренінги.
Основними завданнями таких тренінгів є:
  • створення неформальних зв’язків та міжособистісних симпатій;
  • допомога дітям у пошуку свого місця у колективі;
  • формування вміння співпрацювати;
  • визначення оптимального рівня емоційної та психологічної сумісності.

Вправа 1. Будь ласка.

Мета: Підняти настрій та налаштувати дітей на подальшу працю.
Час: 5 хвилин.
Хід вправи: Усі діти разом зі вчителем стають колом. Вчитель демонструє різні рухи, наприклад, танцювальні або спортивні, а учні мають повторити за ним, але не всі поспіль, а тільки тоді, коли коли почують кодове слово: «будь ласка». Якщо хтось припуститься помилки, то виходить у середину кола та виконує якесь завдання, наприклад, стрибає на одній нозі, посміхається, наспівує тощо.

Вправа 2. Ми схожі.

Мета: Показати, що всі люди різні, але при цьому і схожі один на одного.
Час: 10-15 хвилин.
Хід вправи: Діти об’єднуються у дві групи, стають обличчям один до одного, утворюючи два кола - зовнішнє і внутрішнє. Спочатку учасник внутрішнього кола говорить своєму напарнику: «Ми з тобою схожі тим, що...». Ті діти, які стоять у зовнішньому колі, відповідають «Ми з тобою відрізняємося тим, що…». Потім усі роблять крок ліворуч або праворуч та опиняються перед іншими дітьми. Діалог повторюється.Вправа триватиме доти, доки школярі не опиняються перед партнерами, з якими розпочинали вправу.

Вправа 3. Моя буква.

Мета: Дізнатися більше один про одного.
Час: 10 хвилин.
Хід вправи: Кожен учасник отримує картку з певною буквою і називає її. Впродовж двох хвилин кожен має дібрати якомога більше слів, що їх описують і починаються саме на обрану літеру. Наприклад, якщо дитині дісталася літера «В», то можна сказати, що вона весела, вправна, витримана, вірна тощо. Кожен учасник ділиться своїми словами з іншими.

Вправа 4. Я тебе знаю.

Мета: Познайомитися краще та зблизитися.
Час: 10 хвилин.
Хід вправи: Діти отримують завдання: написати на аркушах свої імена, після чого вчитель збирає їх, складає у коробку і перемішує. Потім кожен з учнів навмання дістає з коробки папірець з чиїмось ім’ям. За п’ять хвилин діти мають подумати над тим, які риси характеру обраного однокласника роблять його цікавим та добрим товаришем.

Вправа 5. Спільна справа.

Мета: Навчити дітей співпрацювати, діяти злагоджено, «не перетягуючи ковдру» на себе.
Час: 15 хвилин.
Хід вправи: Усі учні та учениці об’єднуються у пари та беруться за руки. Так, тримаючись за руки, вони мають вільними руками (у когось з пари це ліва, а в когось - права), запакувати подарунки: загорнути в яскравий папір, а потім перев’язати стрічкою. Це справжній конкурс на злагодженість дій, швидкість виконання та, звісно ж, якість результату.

Вправа 6. Вигадана тварина.

Мета: Навчити дітей досягати мети, працюючи в команді.
Час: 20 хвилин.
Хід вправи: Учнівство об’єднується в декілька груп (залежно від кількості дітей у класі). Кожна команда отримує завдання спільними зусиллями намалювати вигадану тварину. Для цього видайте дітям акварельні фарби та пензлики. Взяти участь у створенні малюнку має кожен учасник команди. Після цього діти мають разом обговорити, яку назву матиме тварина, як і де вона живе, чим харчується, які у неї є особливості тощо. Потім учасники презентують свій малюнок іншим групам.
Ці вправи насправді зовсім не складні, до того ж вони здатні легко підняти настрій і вчителю, і учням! А головне – допоможуть дітям потоваришувати по-справжньому.
https://naurok.com.ua/post/6-vprav-yaki-dopomozhut-ob-ednati-ditey-u-klasi?fbclid=IwAR0POVthg9Nf0mmwpByr3RAF0cYPOpb77pAb88fCQdcXLXb42rwFLph4qRM